Antalya Briz Perde Fiyatları

Antalya Briz Perde Fiyatları, Antalya'da briz perde imalatı modelleri dikimi mutfak briz perde balkon briz kalın briz perde zebra briz perde yapımı hakkında bilgi almak, briz perde mağazaları Mağazası ile Muratpaşa Kepez Konyaaltı Kemer Aksu Döşemealtı Kumluca Elmalı Lara Belek bölgelerinde briz perde imalatı ve montajı hizmeti almak için hemen Antalya Briz Perde mağazası Üç Kardeşler Perdeyi arayınız.

Antalya briz Perde imalati, Antalya Perdeciler çarşısı

BRİZ PERDE

Briz Perde İmalatı, Briz Perde Modelleri ve Fiyatları

Antalya Briz Perde Fiyatları

Antalya Briz Perde

Üç Kardeşler Perde

Antalya Perdeciler

Antalya Üç Kardeşler Perde olarak, Antalya genelinde Briz perde imalatı yapıyoruz. Bu doğrultuda, ağırlıklı olarak mutfak penceresi ile balkon kapılarında kullanılan, tül ve zebra perde kumaş seçeneği ile farklı modellerde briz perde imalatı ve satışı yapıyoruz.

Antalya Briz Perde Fiyatları

Bundan dolayı, Antalya Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Kemer, Aksu, Döşemealtı, Kumluca ve Elmalı ilçeleri ile Lara ve Belek mahalleleri başta olmak üzere Antalya'ya bağlı tüm ilçelerde Briz Perde yaptırmak, briz perde modelleri ve Antalya briz perde fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Antalya Briz Perde Mağazamızı ziyarete gelebilirsiniz.

Briz perde yaptırmak ve ölçü aldırmak için hemen bizi Arayınız!

Antalya En Yakın Perdeci Telefonu

Kaliteli Perde Kaliteli Perde

BRİZ PERDE NEDİR? MODELLERİ, ÇEŞİTLERİ VE FİYATLARI

Briz Perde Nedir?

Briz Perde, ahşap veya metal çubuk üzerine, çoğunlukla tül perdelerin büzdürülerek takılan ve uygulanan bir modeldir. Mutfak pencereleri ile balkon kapılarında ağırlıklı olarak kullanılan briz perdelerin orta kısmını büzme işlemi ile kapatıldığı için yan kısımlardan dışarı görülebilir.

Antalya Briz Perde Fiyatları

Pvc, ahşap veya alüminyum pencerelerin üstüne kolayca montaj yapabilen, briz çubuklu 2 kat zebra kumaşı ile üretilen perde modelleri, üstte korniş takma yeri olmayan pencerelerde ekonomik ve şık çözüm sunmaktadır. Ayrıca, kumaşı elle hafif aşağı yukarı oynatarak zebra şeritlerini açık ya da kapalı konuma getirebilmektedir. Böylece kapı ve pencerelerde hem güneşlik hem de tül perde vazifesi görür.

Briz Perde Çeşitleri:

Firmamız tarafından üretimi yapılan briz perde modelleri, kullanıcıların istek ve beğenileri doğrultusunda geniş bir ürün yelpazesi ile satışa sunulmaktadır. Bu doğrultuda, marka, materyal, renk, ebat, ürün özellikleri ve desene bağlı olarak briz perdeler çeşitlilik gösterir.

Çoğunlukla mutfaklar için üretilen mutfak briz perde modelleri ile birlikte balkon camlarına uygulanabilir tasarımlar da seçkiler arasında yerini alır.

Briz perdeler krem, beyaz, gümüş, altın, bronz, kahve, petrol yeşili, sarı, mint yeşili, ekru ve gri olmak üzere geniş renk seçeneği ile üretilir.

Ayrıca, evlerdeki mutfak ve balkonların haricinde kafe ve restoran kapı ve pencerelerinde karşımıza çıkan briz perdeler kaliteli ve şık duruşu ile göz doldurur. Farklı tül ve kumaşlardan imal edilen pek çok çeşidi bulunur. Dantel ve desenli detaylar ile kaplanan tüllerin beraberinde kalın briz perde modelleri de çeşitlilik içerisinde yer alır.

Küçük camlar için kusursuz bir seçim olan kalin briz perde seçkileri ile ışık kontrolü yaparak mahremiyet alanınızı belirleyebilirsiniz. Yetersiz alanların imdadına yetişen briz perdeler, korniş olmayan camlarda da hayat kurtaran bir nesne olarak anılır.

Briz Perde Fiyatları:

Briz perdelerin fiyatları perdenin markası ve boyutuna göre değişkenlik gösterir. Ayrıca, perdenin kullanılacağı pencere ne kadar büyükse perde fiyatı da o oranda artar. Çok büyük camlar için birden fazla briz gerekebilir. Bu durumda ihtiyaç duyulan perde sayısı da artmaktadır.

Antalya Briz Perde Fiyatları

Evlerimizde yada farklı mekanlarda uzun süre kullanacağımızı perdelerin seçiminde fiyattan ziyade kaliteye önem vermek gerekir. Kaliteli perdeler uzun vadede daha ekonomik çözümler sunmaktadır. Bundan dolayı, perde seçiminde firmamızın deneyimini ve tavsiyelerini almanız için Üç Kardeşler Perde mağazamıza gelmenizi, birbirinden güzel briz perde çeşitlerini, kalitelerini ve fiyatlarını görerek, dokunarak ve teknik özelliklerini öğrenerek mukayese etmenizi öneririz.

Antalya Briz Perde Fiyatları

BRİZ PERDE ÖRNEKLERİ

Antalya Briz Perde Fiyatları

Perdeler yaşadığınız mekanlara şıklık katar. İyi yapılmış bir şeçimle yaptırılan kaliteli perdeler, usta ellerden çıkınca mekanlarınızı tamamlar. Baktıkça içiniz açılır. Perdeler, evinizin dışa açılan yansımasıdır, Huzur dağıtır.

Bundan dolayı, hangi perde türünü tercih ederseniz edin, perde seçiminden önce doğru perdeciyi doğru seçmeniz gerekmektedir. Perdelik kumaşın kaliteli seçimi kadar perde kumaşının tüm özelliklerini detayları ile sizlere anlatan rehber olan perdeci ve perdeyi dikecek ve kontrol edecek perdeci ve perde ustaları da önemlidir.

Antalya Briz Perde Fiyatları

Firmamız Üç Kardeşler Perde, referansları ve yaptığı işin kalitesi ile sizlere rehber olma yönünde emin adımlarla yürümeye devam etmektedir. Güvenilir yapısı ve kaliteli ürünleriyle gün geçtikçe Antalya'da en çok tercih edilen firma haline gelmiştir.

Antalya Üç Kardeşler Perde olarak, Antalya ve bağlı ilçelerinde her çeşit perde modelinin imalat ve montajını yapıyoruz. Bundan dolayı, Antalya'da perde yaptırmak yada ücretsiz ölçü ve keşif talebinde bulunmak için lütfen lütfen bizimle iletişime geçiniz.