Antalya Zebra Perde Fiyatları

Antalya Zebra Perde Fiyatları, Antalya'da zebra perde imalatı modelleri geniş dar mikro pliseli bambu kırçıllı jakarlı blackout dalga desenli perde yapımı hakkında bilgi almak, stor perde mağazaları Mağazası ile Muratpaşa Kepez Konyaaltı Kemer Aksu Döşemealtı Kumluca Elmalı Lara Belek bölgelerinde zebra perde imalatı ve montajı hizmeti almak için hemen Antalya Zebra Perde mağazası Üç Kardeşler Perdeyi arayınız.

Antalya zebra Perde imalati, Antalya Perdeciler çarşısı

ZEBRA PERDE

Zebra Perde İmalatı, Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları

Antalya Zebra Perde Fiyatları

Antalya Zebra Perde

Üç Kardeşler Perde

Antalya Perdeciler

Antalya Üç Kardeşler Perde olarak, Antalya genelinde Zebra perde imalatı yapıyoruz. Bu doğrultuda, geniş plise, dar plise, mikro pliseli, bambu kırçıllı, jakarlı, blackout ve dalga desenli zebra perde olmak üzere birçok model ve kumaş seçeneği ile Zebra Perde imalatı ve satışı yapıyoruz.

Antalya Zebra Perde Fiyatları

Bundan dolayı, Antalya Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Kemer, Aksu, Döşemealtı, Kumluca ve Elmalı ilçeleri ile Lara ve Belek mahalleleri başta olmak üzere Antalya'ya bağlı tüm ilçelerde Zebra Perde yaptırmak, zebra perde modelleri ve Antalya zebra perde fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Antalya Zebra Perde Mağazamızı ziyarete gelebilirsiniz.

Zebra perde yaptırmak ve ölçü aldırmak için hemen bizi Arayınız!

Antalya En Yakın Perdeci Telefonu

Kaliteli Perde Kaliteli Perde

ZEBRA PERDE NEDİR? MODELLERİ, ÇEŞİTLERİ VE FİYATLARI

Zebra Perde Nedir?

Saydam ve opak şeritlerin örüntüsünden oluşan ve mekanik bir sistem üzerinde çalışan bir perde türüdür. Stor perde ile aynı mekanizmaya sahiptir. Adının zebra olması ise; deseninin zebrayı andırmasıdır. Tek perde ile tül ve karartma perdesi seçeneği arayanlar için iyi bir çözümdür.

Antalya Zebra Perde Fiyatları

Antalya genelinde farklı malzeme seçenekleri ile Zebra Perde imalatı yapıyoruz. Zebra Perde Modelleri ve Zebra perde fiyatları hakkında detaylı bilgiyi firmamızdan alabilirsiniz.

Zebra Perde ile Stor Perde Arasındaki Fark Nedir?

Zebra perde, stor perde ile aynı mekanizmaya sahiptir. Standart stor perdeler gibi, perde kumaşının alüminyum boru üzerine sarılmasıyla imal edilir. Fakat zebra perde, bir stor perde modeli olmakla birlikte, belli farklılıklara sahiptir. Açılıp kapanma biçimi de stor perdelerle aynıdır. Ancak zebra perdelerde arka kısım çıtaya entegre olarak üretilir. Bu özellik onu standart stor perde modellerinden ayırmaktadır.

Zebra perdeyi stordan ayıran bir diğer özellik de, ışık geçirgenliğidir. Stor perdeler hiçbir koşulda ışık geçirmemekle birlikte, zebra perde modellerinde ışık geçirgenliği ayarlanabilir. Diğer yandan, stor perdelerde polyester ipek kullanılırken, zebra perdelerde bu malzemeyi kullanmak mümkün değildir. Bu modellerde tül ve perde aynı yüzeye dikilir. Her ne kadar zebra perde kumaşı, stor perdeyle aynı işlemlerden geçirilse de, ışık geçirgenliğine sahip olduğu için daha yumuşak bir kumaş olduğu söylenebilir.

Zebra Perde Çeşitleri:

Zebra perdeler kullanım alanı ve üretim içerekilerine göre çeşitlere ayrılır. Her geçen gün farklı üretim materyalleri elde edildikçede bu çeşit sayıları artmaktadır.

Günümüzde üretimi yapılan bazı zebra perde çeşitlerini sıralamak gerekirse; geniş plise zebra perde, dar plise zebra perde, mikro pliseli zebra perde, bambu kırçıllı zebra perde, jakarlı zebra perde, blackout zebra perde ve dalga desenli zebra perde olmak üzere birçok modeli sayabiliriz.

Zebra Perde Fiyatları:

Zebra perdelerin fiyatları perdenin markası ve boyutuna göre değişkenlik gösterir. Ayrıca, perdenin kullanılacağı pencere ne kadar büyükse perde fiyatı da o oranda artar. Çok büyük camlar için birden fazla stor gerekebilir. Bu durumda ihtiyaç duyulan perde sayısı da artmaktadır.

Antalya Zebra Perde Fiyatları

Evlerimizde yada farklı mekanlarda uzun süre kullanacağımızı perdelerin seçiminde fiyattan ziyade kaliteye önem vermek gerekir. Kaliteli perdeler uzun vadede daha ekonomik çözümler sunmaktadır. Bundan dolayı, perde seçiminde firmamızın deneyimini ve tavsiyelerini almanız için Üç Kardeşler Perde mağazamıza gelmenizi, birbirinden güzel stor perde çeşitlerini, kalitelerini ve fiyatlarını görerek, dokunarak ve teknik özelliklerini öğrenerek mukayese etmenizi öneririz.

Antalya Zebra Perde Fiyatları

ZEBRA PERDE ÖRNEKLERİ

Antalya Zebra Perde Fiyatları

Perdeler yaşadığınız mekanlara şıklık katar. İyi yapılmış bir şeçimle yaptırılan kaliteli perdeler, usta ellerden çıkınca mekanlarınızı tamamlar. Baktıkça içiniz açılır. Perdeler, evinizin dışa açılan yansımasıdır, Huzur dağıtır.

Bundan dolayı, hangi perde türünü tercih ederseniz edin, perde seçiminden önce doğru perdeciyi doğru seçmeniz gerekmektedir. Perdelik kumaşın kaliteli seçimi kadar perde kumaşının tüm özelliklerini detayları ile sizlere anlatan rehber olan perdeci ve perdeyi dikecek ve kontrol edecek perdeci ve perde ustaları da önemlidir.

Antalya Zebra Perde Fiyatları

Firmamız Üç Kardeşler Perde, referansları ve yaptığı işin kalitesi ile sizlere rehber olma yönünde emin adımlarla yürümeye devam etmektedir. Güvenilir yapısı ve kaliteli ürünleriyle gün geçtikçe Antalya'da en çok tercih edilen firma haline gelmiştir.

Antalya Üç Kardeşler Perde olarak, Antalya ve bağlı ilçelerinde her çeşit perde modelinin imalat ve montajını yapıyoruz. Bundan dolayı, Antalya'da perde yaptırmak yada ücretsiz ölçü ve keşif talebinde bulunmak için lütfen lütfen bizimle iletişime geçiniz.