Üç Kardeşler Perde

Üç Kardeşler Perde, Antalya'da Stor Jaluzi Zebra Plise Motorlu Fon Tül Briz ve Rustik perde dikimi imalatı yapan firmamızın kurumsal bilgileri hakkında bilgi almak, perde mağazaları Mağazası ile Muratpaşa Kepez Konyaaltı Kemer Aksu Döşemealtı Kumluca Elmalı Lara Belek bölgelerinde perde imalatı ve montajı hizmeti almak için hemen Antalya Perde mağazası Üç Kardeşler Perdeyi arayınız.

Kurumsal bilgilerimiz ve kuruluş yapımız

ÜÇ KARDEŞLER PERDE

Kurumsal Bilgilerimiz, Görevlerimiz ve Hedeflerimiz

Üç Kardeşler Perde

Antalya Üç Kardeşler Perde

Kurumsal Bilgilerimiz

Antalya Perdeciler

Firmamız Üç Kardeşler Perde, Antalya ve bağlı ilçelerindeki özel ve resmi tüm konut ve iş yerlerinin perde ihtiyacını karşılamak, hepsi birbirinden kaliteli perde kumaşı ve çeşitlerini müşterilerinin beğenisine sunmak, kaliteli seçim ve işçilik ile konut ve iş yerlerinin dekorasyonuna değer katmak amacıyla Harun KILIÇ tarafından Antalya Muratpaşa ilçesinde kurulmuştur.

Bu doğrultuda Antalya Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Kemer, Aksu, Döşemealtı, Kumluca ve Elmalı ilçeleri ile Lara ve Belek mahalleri olmak üzere Antalya'ya bağlı tüm ilçelerde Stor Perde, Jaluzi Perde, Zebra Perde, Plise Perde, Motorlu Perde, Fon Perde, Tül Perde, Briz Perde ve Rustik Perde modellerinin imalat ve montajını yapan firmamız her geçen gün hizmet bölgesi alanını genişleterek çalışmalarına devam etmektedir.

Üç Kardeşler Perde

Misyonumuz:

Farklı Perde Tasarım ve Konseptleri ile her türlü yaşam alanlarına renk katmak. Yürüttüğümüz ticari faaliyet ile Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, değişen ve gelişen dünya şartlarında tüketici beklentilerini, değişen teknolojiyi yakından takip ederek, değerli müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyatlara sunmak.

Her geçen gün, hizmet bölgemiz, araç, ekipman ve nitelikli çalışan personel kadromuzu artırarak istihdamı sağlamak.

Firmamızın kalite yönetimini sürekli geliştirmek. Kalite yönetiminde hatayı düzeltmek yerine, hatayı önlemek.

Faaliyetlerimizde, rekabetin temel kriteri olan kalite, maliyet, verimlilik ve zamanlama konusunda üstün liderlik göstermek.

Müşteri beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

Bu doğrultuda, hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite , hız ve stabilite prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir firma olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Kurumsal, Şeffaf, Yenilikçi, Müşteri odaklı, Etik değerlere saygılı, İnsana ve çevreye saygılı, Takım ruhuna inanan bir firma olmak, Firmamızı daima sektörde ileri taşımak, çalışanlarımıza değer vermek, kaliteden asla vazgeçmemek, İşimizin arkasında durmak, Güveninizi boşa çıkartmamak.

Deneyimli iş kadromuz ile Perde’ye dair ne varsa bilgi , birikim ve tecrübelerimizi ürettiğimiz tüm perde çeşitlerine aktarmak. Bir bakanın tekrar bakmasını sağlayan, mekanlara huzur ve ferahlık katan perdeler imal etmek en büyük görevimizdir.

Üç Kardeşler Perde

Vizyonumuz:

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini her zaman sağlamak, firmamıza değer katan çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın beklentilerini daima karşılamak, modern ve klasik perde üretiminde bölgenin lider markası olmak en büyük hedefimizdir.

Üç Kardeşler Perde

Perde yaptırmak ve ölçü aldırmak için hemen bizi Arayınız!

Antalya En Yakın Perdeci Telefonu

Kaliteli Perde Kaliteli Perde

Üç Kardeşler Perde

Antalya Perdeciler
Antalya Üç Kardeşler Perde olarak, Antalya ve bağlı ilçelerinde her çeşit perde modelinin imalat ve montajını yapıyoruz. Bundan dolayı, Antalya'da perde yaptırmak yada ücretsiz ölçü ve keşif talebinde bulunmak için lütfen lütfen bizimle iletişime geçiniz.