Antalya Stor Perde Fiyatları

Antalya Stor Perde Fiyatları, Antalya'da stor perde imalatı modelleri Screen Stor Zebra stor Blackout Dijital Baskılı Tül Stor Bambu Stor Perde yapımı hakkında bilgi almak, stor perde mağazaları Mağazası ile Muratpaşa Kepez Konyaaltı Kemer Aksu Döşemealtı Kumluca Elmalı Lara Belek bölgelerinde stor perde imalatı ve montajı hizmeti almak için hemen Antalya Stor Perde mağazası Üç Kardeşler Perdeyi arayınız.

Antalya stor Perde imalati, Antalya Perdeciler çarşısı

STOR PERDE

Stor Perde İmalatı, Stor Perde Modelleri ve Fiyatları

Antalya Stor Perde Fiyatları

Antalya Stor Perde

Üç Kardeşler Perde

Antalya Perdeciler

Antalya Üç Kardeşler Perde olarak, Antalya genelinde Stor perde imalatı yapıyoruz. Bu doğrultuda, Screen Stor Perde, Zebra stor Perde, Polyester Stor Perde, Mat Stor Perde, Blackout Stor Perde, Dijital Baskılı Stor Perde, Tül Stor Perde ve Bambu Stor Perde olmak üzere birçok model ve kumaş seçeneği ile Stor Perde imalatı ve satışı yapıyoruz.

Antalya Stor Perde Fiyatları

Bundan dolayı, Antalya Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Kemer, Aksu, Döşemealtı, Kumluca ve Elmalı ilçeleri ile Lara ve Belek mahalleleri başta olmak üzere Antalya'ya bağlı tüm ilçelerde Stor Perde yaptırmak, stor perde modelleri ve Antalya stor perde fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Antalya Stor Perde Mağazamızı ziyarete gelebilirsiniz.

Stor perde yaptırmak ve ölçü aldırmak için hemen bizi Arayınız!

Antalya En Yakın Perdeci Telefonu

Kaliteli Perde Kaliteli Perde

STOR PERDE NEDİR? MODELLERİ, ÇEŞİTLERİ VE FİYATLARI

Stor Perde Nedir?

Stor Perde, alüminyum bir boru üzerine kumaşın sarılması ile çalışan, zincirli ya da yaylı bir mekanizmaya sahip bir perde türüdür. Açmak yada kapamak için boruya bağlı zinciri çekmek gerekir. Perdelerin en ve boy oranları pencereye özel olarak yapılabilir. Bununla birlikte kumaşın eni 200 ile 300 cm arasında yapılır.

Antalya Stor Perde Fiyatları

Stor perdelerde genellikle koton polyester gibi bir çok farklı kumaş kullanılabilmektedir. Kullanılan kumaşların tamamında black-out özelliği var. Yani bu kumaşları ışık geçirgenliğini tamamen engelleyecek biçimde üretilir. Bu yüzden dışarıdan görülebilecek gölgeler, ışıklar ve yansımalar tamamen engellenmiş olur.

Takılması ve temizliği oldukça kolaydır. Bu yüzden kullanım açısından da insanlara kolaylık sağlar. Çok fazla kir yapmaz.

Stor Perde Çeşitleri:

Stor perdeler genelde kullanıldığı alan yada sistemde kullanılan kumaş türüne ve özelliğine göre isimlendirilirler. Stor perde çeşitlerini kısaca saymak gerekirse; Screen Stor Perde, Zebra stor Perde, Polyester Stor Perde, Mat Stor Perde, Blackout Stor Perde, Dijital Baskılı Stor Perde, Tül Stor Perde ve Bambu Stor Perde olmak üzere birçok modeli bulunmaktadır.

Stor Perde Fiyatları:

Stor perdelerin fiyatları perdenin markası ve boyutuna göre değişkenlik gösterir. Ayrıca, perdenin kullanılacağı pencere ne kadar büyükse perde fiyatı da o oranda artar. Çok büyük camlar için birden fazla stor gerekebilir. Bu durumda ihtiyaç duyulan perde sayısı da artmaktadır.

Antalya Stor Perde Fiyatları

Evlerimizde yada farklı mekanlarda uzun süre kullanacağımızı perdelerin seçiminde fiyattan ziyade kaliteye önem vermek gerekir. Kaliteli perdeler uzun vadede daha ekonomik çözümler sunmaktadır. Bundan dolayı, perde seçiminde firmamızın deneyimini ve tavsiyelerini almanız için Üç Kardeşler Perde mağazamıza gelmenizi, birbirinden güzel stor perde çeşitlerini, kalitelerini ve fiyatlarını görerek, dokunarak ve teknik özelliklerini öğrenerek mukayese etmenizi öneririz.

Antalya Stor Perde Fiyatları

STOR PERDE ÖRNEKLERİ

Antalya Stor Perde Fiyatları

Perdeler yaşadığınız mekanlara şıklık katar. İyi yapılmış bir şeçimle yaptırılan kaliteli perdeler, usta ellerden çıkınca mekanlarınızı tamamlar. Baktıkça içiniz açılır. Perdeler, evinizin dışa açılan yansımasıdır, Huzur dağıtır.

Bundan dolayı, hangi perde türünü tercih ederseniz edin, perde seçiminden önce doğru perdeciyi doğru seçmeniz gerekmektedir. Perdelik kumaşın kaliteli seçimi kadar perde kumaşının tüm özelliklerini detayları ile sizlere anlatan rehber olan perdeci ve perdeyi dikecek ve kontrol edecek perdeci ve perde ustaları da önemlidir.

Antalya Stor Perde Fiyatları

Firmamız Üç Kardeşler Perde, referansları ve yaptığı işin kalitesi ile sizlere rehber olma yönünde emin adımlarla yürümeye devam etmektedir. Güvenilir yapısı ve kaliteli ürünleriyle gün geçtikçe Antalya'da en çok tercih edilen firma haline gelmiştir.

Antalya Üç Kardeşler Perde olarak, Antalya ve bağlı ilçelerinde her çeşit perde modelinin imalat ve montajını yapıyoruz. Bundan dolayı, Antalya'da perde yaptırmak yada ücretsiz ölçü ve keşif talebinde bulunmak için lütfen lütfen bizimle iletişime geçiniz.